Doc McStuffins: Baby Nursery

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 787,3 MB
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Disney
Rol yapma oyunu olan Doc McStuffins: Baby Nursery mobil oyunu ile cep telefonunuzda çocuklarınız eğlenceli vakit geçirecekler.

IOS işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuzu çocuğunuzdan uzak tutmak yerine Doc McStuffins: Baby Nursery rol yapma oyunu ile cep telefonunuza indirerek çocuğunuzun oynamasına izin verebilirsiniz. İçerikleri ve oyun ögeleri ile kız çocuklarının hayal dünyalarına hitap etmeyi başaran Doc McStuffins: Baby Nursery mobil oyununda zaman geçirirken çocuklarınız çok keyif alacaklar. 

Oyuncak bebekler ile oynamak yerine sanal bebekleri kontrol eden çocuklarınız  Doc McStuffins: Baby Nursery'de sevimli bebişleri bakacaklar banyo yaptıracaklar, yemek yedirecekler, uyutacaklar ve onlarla birlikte eğlenceli oyunlar oynayacaklar. 

Çocuk bezlerini değiştir ve sevimli kıyafetler giydirerek onları süsleyin. Bebişlerinizin bakımı ile ilgilenecek olan çocuklar sorumluluk duygusunu kazanacaklar. Bebeğinizin özel anları kendinize ait, kişiselleştirilebileceğiniz bir bebek defteri oluşturabilirsiniz. 

Bebek defterinize minik bebişlerinizin fotoğraflarını çekip yerleştirin. Anıları kaçırmayın. Oyunda vakit geçiren çocuklar her an çok keyifli vakit geçirecekler. Sanal bebekleri ile oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklar. Bebeklerinizi gıdıklayarak onları güldürmenin tadını çıkartabilirsiniz. Doc McStuffins: Baby Nursery mobil oyununda çocuklarınız bebeklerini büyütecekler. 

 

Doc McStuffins: Baby Nursery indir
DİĞER SÜRÜMLER