Doc McStuffins: Baby Nursery

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 67 MB
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Disney
Doc McStuffins: Baby Nursery, çocuklarınız için Android cihazınıza çocuklarınız için indirebileceğiniz başarılı bir rol yapma oyundur.

Doc McStuffins: Baby Nursery rol yapma oyunu Android  cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek çocuklarınızın oynamasına izin verebileceğiniz bu muhteşem oyunda keyifli vakit geçireceksiniz. İçerikleri ve teması itibariyle kız çocuklarınızın oynarken keyif alacağı bir mobil oyundur. Oyunda birbirinden tatlı bebeklerin bakımını çocuklarınız üstlenecek.

Muhteşem bebek kostümlerinizi yavrularınızın üzerinde deneyerek nasıl göründüklerine bakın. Uygu saatlerini sakın kaçırmayın yoksa çok huysuz olurlar. Daha fazla içeriğin kilidini açmak için oyunda daha fazla başarı elde etmeye çalışın. Akıllı cihazınızı çocuğunuzdan uzak tutmak yerine onlara katkı sağlayacak eğitici oyunlar ile cep telefonunuzda zaman geçirmelerine izin verebilirsiniz. 

Doc McStuffins: Baby Nursery mobil oyunu hem eğitici hem de eğlendirici bir oyun olması sebebiyle ebeveynleri memnun edecek bir oyundur. Bu sebeple sizde oyunu cep telefonunuza indirerek çocuklarınızın oynamasına izin verebilirsiniz. Hatta sizde onlarla oyun içerisinde vakit geçirirken sağlıklı iletişim kurabilirsiniz. Bebek bakımı ile ilgilenecek olan sevimli çocuklar sorumluluk duygularını geliştirecek ve onları eğlendireceksiniz. 

 

Doc McStuffins: Baby Nursery indir
DİĞER SÜRÜMLER